Andy &537;i Terry sunt de neoprit C&259;su&539;a lor a ajuns la 39 de etaje Au îmbun&259;t&259;&539;it-o iar acum te po&539;i da pe trambulin&259; f&259;r&259; plas&259; de siguran&539;&259; po&539;i s&259;-&539;i bucuri papilele gustative la cascada de ciocolat&259; – miam – sau la vulcanul activ unde se coc tare bine bezelele Dac&259; iube&537;ti muzica au &537;i o sal&259; de concerte Sau dac&259;-&539;i sunt dragi animalele în

Copacul cu 39 de etaje

Cod produs: 0000238601

Editura: Arthur

Disponibilitate:

livrare rapida

Livrare detalii

retur

14 de zile drept de retur. detalii

Acest produs nu mai este la vanzare. Vedeti mai jos alte produse similare disponibile.

Completati formularul de mai jos pentru a fi anuntat cand acest produs revine pe stoc.

Numele tau:
Email:

Andy și Terry sunt de neoprit. Căsuța lor a ajuns la 39 de etaje. Au îmbunătățit-o, iar acum te poți da pe trambulină (fără plasă de siguranță), poți să-ți bucuri papilele gustative la cascada de ciocolată – miam! – sau la vulcanul activ unde se coc tare bine bezelele. Dacă iubești muzica, au și o sală de concerte. Sau dacă-ți sunt dragi animalele, în grădina zoologică poți mângâia pui de dinozaur, numai să fii atent la degete.

Nu lipsesc nici un muzeu uimitor de trăsnit – furnicile fără cap sunt chiar o apariție –, un elefant boxer, cel mai înspăimântător montagne russe din lume, un birou cu scaune rotative cu reacție și radiere laser, și o cameră cu raze X, unde îți poți vedea scheletul.

Dar cea mai tare invenție dintre toate este mașina A-fost-odată-ca-niciodată, care poate să scrie singură cartea în locul lor. Și de aici o grămadă de necazuri. Nu crezi? Nu ai decât să citești și să te convingi singur.


Scroll